Hakkımızda

1992 yılında İngiltere merkezli kurulan Genomed Sağlık Hizmetleri A.Ş. genel olarak moleküler tanı, PCR tabanlı sistemler, DNA dizilemesi, gen ekspresyonu, SNP analizi, mutasyon tarama, genotiplendirme, nükleik asit izolasyonu alanlarında yoğunlaşmıştır. Hedefleri arasında insan hayatı odaklı moleküler diagnostik tanı ve araştırma testleri geliştirmek, biyoteknolojideki yeni gelişim ve teknolojileri takip ederek kullanıcı ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak uluslararası standartlarda pazara sunmak, laboratuar performans ve kalitesini arttırmak, biyoteknoloji pazarının gereksinimleri ve kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda dünyanın önde gelen firmalarından güvenilir ürünleri portföyüne katmak bulunur. GENOMED A.Ş, geniş ürün yelpazesi ve her biri alanında uzman personeli ile ileri moleküler genetik uygulamalarında cihaz, teknik servis ve aplikasyon desteğiyle her zaman yanınızda hissedeceğiniz çözüm ortağınızdır.

Anahtar Teslim Laboratuvarlar

Moleküler Laboratuvarlar Bölümü

Genomed uygulama alanı ve şartlara spesifik hizmetler sağlayarak fonksiyonel durumda Moleküler Genetik laboratuvarları kurma konusunda uzmandır. Genomed tarafından kurulan laboratuvarın başlıca alanları Adli Tıp, Klinik Genetik ve Hayvan genotiplendirme disiplinlerinden oluşmaktadır. Genomed tarafından tasarlanan projeler tamamen esnek ve her bir iş ortağımızın ihtiyaçlarına uygun hale getirilmiş olup, daima azami kalite sağlanması garanti edilmektedir.

Proje tamamlanmasından sonra minimum 5 yıl süre ile teknik destek, servis ve sarf malzemesi sağlanması taahhüdü dahilinde Genomed, bu güne kadar 8 ülkede 18 anahtar-teslim projeyi neticelendirmiştir.

Moleküler Diagnostik Testler

Geliştirme, Üretim ve Temsilcilik

Genomed, moleküler diagnostik alanında yeni ürünler geliştirme konusunda, faal olan yenilikçi bir Araştırma ve Geliştirme ekibine sahiptir. Moleküler tabanlı diagnostik testlerinin geliştirilmesi amacıyla Genomed ve İspanya’da yerleşik iş ortağımız General-Lab tarafından kurulmuş bir ortak girişim olan Molgentix aracılığıyla, yakın gelecekte lanse edeceğimiz birçok yeni kit geliştirmiş durumdayız. Bu kitler, dünya çapında 40’dan fazla ülkede satılan, mevcut Molgentix ürün yelpazesini tamamlayıcı nitelikte olup, Molgentix firmasını, moleküler test alanında önde gelen sağlayıcılardan biri haline getirmeyi hedeflemekteyiz.

© 2016 Genomed. All rights reserved.